Зміна підстав позову, предмета позову
    Суть. Відповідач захищається проти тих вимог, які зафіксовані в позовній заяві. Зміна предмета чи підстав позову вимагає від відповідача нових аргументів та нової тактики захисту.
    Застосування. Відповідно до ст. 103 ЦПК України, позивач має право протягом усього часу розгляду справи до постановления рішення змінити предмет та підставу позову. Процесуально це оформляється відповідною заявою.
    Позивач може декілька разів змінювати предмет чи підстави позову. Використання цього прийому дозволяє виявити аргументи та докази відповідача, які потім можна використати для обгрунтування власних вимог, заявити про найбільш незручні для захисту вимоги.
    Первинний позов може взагалі мати спеціальне тактичне призначення - «розкрити» відповідача, виявити його най- слабші місця. Згодом позовні вимоги сформулюються так, як потрібно.
    Найкращий спосіб використання такої тактики - поставити відповідача у ситуацію, коли після зміни позовних вимог він змушений спростовувати те, що раніше стверджував. Це вже - мистецтво.
     

Услуги

   - Адвокат по взысканию долгов
   - Взыскание денег по расписке
   - Взыскание дебиторской задолженности
   - Взыскание долга по договору займа
   - Возврат долгов по расписке услуги адвоката коллектора
   - Возврат долгов по расписке Киев
   - Возврат долга по расписке через суд
   - Выбивание долгов
   - Как взыскать долг по расписке через суд
   - Как забрать долг у должника
   - Как вернуть деньги по расписке
   - Коллекторские услуги
   - Разделить депозит
   - Подарить депозит
   - Возврат депозита
   - Возврат депозитов
   - Быстрый возврат депозита